Marka
Model
Rok produkcji
Wybierz rocznik
Producent
Wybierz...
Producent
Kolor
Kolor
Cena
Cena - slider
01200
Liczę produkty... ⏳

Wyświetlanie 1–12 z 10136 wyników

Maty do bagażnika samochodowego

Transport różnorodnych przedmiotów często prowadzi do problemu zabrudzenia tapicerki bagażnika. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wyposażenie pojazdu w matę do bagażnika. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, wykonane z wykorzystaniem najnowszych, sprawdzonych technologii.

Oferta mat do bagażnika zapewniających ochronę

Jako polski producent dywaników, mat samochodowych oraz innych akcesoriów motoryzacyjnych, zawsze stawiamy na sprawdzone rozwiązania, odpowiadając na potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy maty do bagażnika, które zabezpieczają całą podłogę przestrzeni bagażowej. Wyposażone są w wyższe ścianki boczne, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zabrudzeń poza matę. W ten sposób chronią tapicerkę pojazdu. Dodatkowo specjalne lamele umieszczone na dolnej stronie maty zapobiegają jej przemieszczaniu się podczas jazdy.

Maty do bagażnika dopasowanego do każdego modelu auta

Jako dystrybutor i producent dywaników i mat samochodowych oferujemy nasze produkty do większości modeli aut. Akceptujemy również indywidualne zamówienia po wcześniejszym kontakcie. Wygląd maty do bagażnika zależy od kształtu tylnej części auta i potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowany produkt będzie zadowalał nowego właściciela przez wiele lat. Jako polski producent mat do bagażnika, stawiamy na jakość. Nasze bogate doświadczenie i renoma gwarantują wysoką jakość wyrobów i zapewniają, że mata w bagażniku nie ulegnie szybkiemu zużyciu.

Z czego wykonane są nasze maty do bagażnika?

Podczas wielu podróży, istotne jest dla wielu osób, aby wnętrze auta pachniało przyjemnie. Produkcja naszych mat do bagażników wykorzystuje odpowiednią mieszankę różnych komponentów wulkanicznych. Używana guma jest bezzapachowa i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Często klienci skarżą się na intensywny i nieprzyjemny zapach po zakupie produktów o niepewnej jakości. Gumowa mata z naszego sklepu nie będzie przypominać o swojej obecności podczas pokonywania kolejnych kilometrów.

Czytaj opis
Koszyk
Scroll to Top
Sprawdź również przydatne akcesoria samochodowe: